Medumu internātpamatskolas audzēkņu piedalīšanās šautriņu mešanas sacencībās Ezersales internātpamatskolā

Trešdien 9. aprīlī, Ezersalas internātpamatskolā notika Latgales zonas sacensības šautriņu mešanā. Turnīrā sacentās piecas komandas.

No Medumu internātpamatskolas sacensībās piedalījās skolas sacensību uzvarētāji: Marianna Tumareviča, Sergejs Sokolovs, Vladimirs Seļickis, Andrejs Tenčs, Nikita Trofimovs. Komandu sagatavoja sporta skolotājs Sergejs Bogdanovs.

Latgales zonas sacensības šautriņu mešanā tika organizētas pirmo reizi. Jauna vide, citu uzmanība, ļoti grūti tikt galā ar satraukumu un pārdzīvojumu. Marianna un Sergejs iekļuva divpadsmit labāko skaitā. Tikai Marianna uzvarēja un nokļuva finālā un ieguva vienu no  4-6.vietām.

Šautiņas trenē attāluma izjūtu, koordināciju, reakciju. Punktu skaitīšana attīsta atmiņu, veicina matemātisko domāšanu un spēju prognozēt rezultātu. Treniņi attīsta pacietību, audzina raksturu.

No Ezersalas mūsu skolēni atveda Pateicības rakstu,suvenīru un garšīgu torti. Tāpat bērni bija priecīgi par tikšanos un sadarbību ar draugiem no citām skolām.

Atgriežoties no sacensībām, skolēni iepazinās ar Ludzas ievērojamākām vietām. Bērni apmeklēja Romas katoļu baznīcu un viduslaiku pilsdrupas – iemīļotākā pilsētnieku un viesu atpūtas vieta, no kuras paveras skaistākā Ludzas panorāma. No šīs vietas izliekas, ka skaties no pagātnes uz mūsu laikmetu, un gribās sapņot par nākotni. Dvēselē radās prieks sajust un izbaudīt šo īpašo skaistumu un senatnes elpu, piederības izjūtu dzimtajai zemei.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *