Medumu internātpamatskolas komanda piedālijas LSO Latgales zonas speciālo skolu vieglatlētikas krosā Baltinavās kristīgājā internātpamatskolā

Bērniem parasti patīk kustību rotaļas, kuru pamatā ir skriešana. Kāpēc tā izsauc tādu sajūsmu? Varbūt tamdēļ, ka skriešana rada lidojuma sajūtu, un līdz ar to bērns ir laimīgs.

Medumu speciālajā internātpamatskolā katru gadu notiek Pavasara kross, un tajā vēlas piedalīties pat tie audzēkņi, kas no sporta nodarbībām kādu iemeslu dēļ ir atbrīvoti. Spraigā cīņā tika noskaidroti skolas uzvarētāji. 500 metru distancē  Marianna Tumareviča un Vladislavs Petrovs ieguva I vietu, Leine Rokjāne un Artūrs Gavrilovs—II vietu, Marina Tumareviča un Ruslans Seļickis—III vietu. 1000 metru distancē Andrejs Tenčs un Viktorija Straume—I vietu, Nikita Trofimovs un Olga Jersova—II vietu, Sergejs Sokolovs un Kristīne Amelina—III vietu. Sacensības organizēja  sporta skolotājs S.Bogdanovs.  Izveidota komanda dalībai LSO Latgales zonas speciālo skolu vieglatlētikas krosā, kas notika 23.aprīlī Baltinavas Kristīgājā internātpamatskolā.

Ar nepacietību un satraukumu gaidījām mūsu skrējēju atgriešanos no Baltinavas. Skolēnu sasniegumi mūs iepriecināja un darīja lepnus.

Jaunākajā grupā 500 metru distancē Liene Rokjāne ieguva III vietu, Marianna Tumareviča un Sergejs Sokolovs – I vietu.

Vidējā grupā 1000 metru distancē Andrejs Tenčs un Olga Jeršova – III vietu, Nikita Trofimovs un Viktorija Straume – I vietu.

Nestuvju nešanas komanda (Nikita Trofimovs, Vladimirs Selickis, Maksims Orlovs, Sergejs Sokolovs) ierindojās I vietā.

Kopvērtējumā Medumu internātpamatskola ieguva I vietu un atveda  mājās brīnišķīgu kausu.

Skriešana palīdz veidot gribasspēku, mērķtiecību, attīsta personības iezīmes un, protams, labvēlīgi ietekmē mūsu organismu. Jau senie grieķi teica: „Vēlies būt spēcīgs – skrien, vēlies būt skaists – skrien, vēlies būt gudrs – skrien!”

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *