Medumu internātpamatskolas skolēni gaida Ziemassvētkus

Ziemassvētki ir ceļā,
Mieru dvēselēs aust.
Tiek ar adventes laiku
Katra sirdij tā pausts.

Līdz ar pirmajām sniegainajām dienām, atnākusi arī pirmā Advente – klusēšanas un pārdomu laiks. Laiks ar ko aizsākas arī Ziemassvētku gaidīšana. Laiks, kad ik nedēļu iededzam pa svecītei, kas, cerams, jau tagad mums visiem sniegs svētku noskaņu un gaišas domas.

Medumu internātpamatskolas audzēkņiem Adventes laiks sākās radošajās darbnīcās, kur tapa pirmie divi Adventes vainagi, kas skolas foajē un skolotāju istabā  rada svētku noskaņu un priecē visu skolēnus un skolotājus. Pirmā svecīte tika iedegta 30. novembrī, kad ikvienā sirsniņā iedegas cerība un gaidas pēc Ziemassvētku brīnuma…

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *