Medumu internātpamatskolas skolēni piedalījās Daugavpils novada dienu gadatirgū

Medumu internātpamatskolas skolēni pirmo reizi piedalījās Daugavpils novada dienu gadatirgū.

Medumu internātpamatskola prezentēja savu radošo darbnīcu “Svētku rota”. Kristīne Ameļina veidoja dekoratīvos ziedus no auduma, Ruslans Seļickis uz pirkstiem pina rotas no dzijas. Šīs prasmes un iemaņas audzēkņi apguva Ludmilas Koverovas vaditajā pulciņa “Rokdarbi”. Ar vēlmi un pārsteidzošu atbildības sajūtu bērni savas amata prasmes centās nodot visiem interesentiem.

Svētkus apmeklēja skolēni, kuri brīvdienās palika skolā: ar prieku strādāja citās darbnīcas, skatījas eksperimentus, aktīvi iesaistījās spēlē “Celojums pie Gudrās pūces”, piedalījās loterejā. Aleksandrs Selickis laimēja lielu kabaci un teica, ka viņš pirmo reizi ieguva tik interesantu vinnestu.
Mes esam ļoti pateicīgi par ieguto pieredzi un iespēju piedalīties šāda pasākumā.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *