Medumu internātpamatskolas skolēni piedalījas Latvijas skolu jaunatnes dziesmu un deju svētkos

Medumu internātpamatskolas skolēni pirmo reizi piedalījās Latvijas skolu jaunatnes dziesmu un deju svētkos.

11. jūlijā svētku ietvaros Vērmanes dārzā notika koncerts, kā arī darbojās 12 radošās darbnīcas. Medumu internātpamatskola prezentēja savu darbnīcu „Svētku rota”. Kristīne Ameļina veidoja dekoratīvos ziedus no auduma, savukārt Ruslans Seļickis uz pirkstiem pina rotas no dzijas. Šīs prasmes un iemaņas audzēkņi apguva Ludmilas Koverovas vadītajā ,,Rokdarbi” pulciņā.

Ar vēlīgumu un pārsteidzošu atbildības sajūtu bērni savas amata prasmes centās nodot visiem interesentiem, turklāt pietika laika apmeklēt arī citas darbnīcas un pagatavot dažādus suvenīrus.

Mūsu radošo darbnīcu apmeklēja arī viesi no Daugavpils novada – Irēna Bulaša, Natālija Peterāne un Janīna Jalinska.

Iespēja piedalīties šajā pasākumā skolai radās pateicoties projektam „Mēs rakstām sevi dziesmu svētkos”. Sakām sirsnīgu paldies projekta vadītājai Dzintrai Zelcerei, radošās darbnīcas noformētājai Ilutai Apsītei, fotoizstādes autoram Vilnim Priedēnam .

Mēs esam ļoti pateicīgi un priecīgi, ka varējām piedalīties tada mēroga pasākumā.

Foto galerija

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *