Medumu pamatskolas skolēni mācās veidot filmu

Š.g. 14. oktobrī Medumu pamatskolā skolēni veidoja savas filmiņas “Latvijas Skolas somas” programmas projekta “Interaktīva mācību filmu studija skolēniem “Nofilmē savu filmu!”” ietvaros, ko īsteno biedrība “Mūsdienu kultūras centrs “Kultkom””. 1.-9. klases skolēni ieguva pamata zināšanas filmēšanā un nofilmēja savas 1-3 min garas filmas par nozīmīgiem notikumiem savā skolā. Kultūras centra “Kultkom” producente Marta Bite skolēniem parādīja, ka filmu uzņemšana ir tik tiešām viens aizraujošs, izglītojošs un izklaidējošs process.

Interaktīvā mācību filmu studija ir mobila, aprīkota ar visu nepieciešamo tehniku, lai nofilmētu aizraujošu filmu klases telpā. Mūsdienu tehnoloģijas dod iespēju nofilmēt filmu, kas norisinās jebkurā vietā un laikā, filmēšanā izmantojot zaļo ekrānu un montāžā nomainot darbības fonu.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *