Medumu speciālās pamatskolas korekcijas grupu aktivitāte “Pirātu diena”

Šī mācību gada noslēgumā Medumu speciālajai pamatskolai bija iespēja piedāvāt skolēniem koriģējošās nodarbības. Kuras tika orientētas uz skolēnu domāšanas, valodas, kustību un sociālās uzvedības izpausmju korekciju un kompensāciju, ņemot vērā katra skolēna individuālās personības attīstības īpatnības.

Korekcija grupu darbu noslēdza 06. jūnijā Medumu speciālās pamatskolas speciālistu rīkotais pasākums “Pirātu diena”. Pasākums izraisīja lielu pārsteigumu korekcijas grupas dalībniekiem. Skolas pagalmā bērnus sagaidīja pirātu kapteinis Barbarossa un aizveda viņus uz stadionu.

Visiem klātesošajiem bija iespēja izvēlēties pirātu cepuri un kartīti ar savu jauno vārdu. Tad tika izveidotas divas pirātu komandas, kuras pašas bija izvēlējušas gan komandu nosaukumus, gan kapteiņus, gan uzzīmējušas karogus. Kad karogu demonstrācija bija pabeigta, mūsu jaunie pirāti tika aicināti piedalīties dažādās aktivitātēs. Komandas saņēma karti, kurā bija uzrādīta vieta, kur atrodas dārgumu lāde. Katra uzdevuma izpildi dalībnieki bija atzīmējuši ar krustiņu uz kartes, tādā viedā tuvojoties pie dārgumu lādes. Uzdevumi bija visdažādākie: mīklas, slazds “Plūstošās smiltis”, komandu spēles ar bumbu, stafetes, konkurss ar knaģiem u.c. Visās aktivitātēs komandas piedalījās pilnā sastāvā, skaļi atbalstot cits citu. Pasākuma noslēgumā tika atrasta dārgumu lāde ar gardām balvām, kuras sagādāja bērniem lielu prieku.

Neskatoties uz karsto laiku un nogurumu bērni bija laimīgi un ļoti pateicīgi par interesanti pavadīto laiku. Paldies visiem pirātiem, kas organizēja un piedalījās šajā pasākumā!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *