Medumu speciālās pamatskolas krustvecāku LDZ dāvana – ceļojums uz atpūtas bāzi pie Virognas ezera

29. maijā Medumu speciālās pamatskolas krustvecāki LDZ norīkoja jau tradicionālo ceļojumu uz atpūtas bāzi pie Virognas ezera. Neskatoties uz lietaino laiku ārā, audzēkņu garastāvoklis bija saulains. Virognas bāzē mūs silti sagaidīja radošais kolektīvs ar speciāli sagatavotu konkursa programmu.

Visi klātesošie bija saņēmuši dalības kartītes un tika aicināti piedalīties dažādās aktivitātēs. Pēc katra uzdevuma izpildes dalībnieki bija saņēmuši krāsaino zīmogu. Sakrājot visus zīmogus, konkursa dalībnieki varēja mainīt aizpildītas kartītes pret balvām. Visi bērni bija saņēmuši koši dzeltenu mugursomu, lukturi, naģeni un konfektes. Tad bija sācies svētku koncerts radošā kolektīva vadībā, kurā piedalījās visi skolas audzēkņi – kas dziedāja, kas dejoja, kas uz skatuves rādīja kustības pārējiem. Koncerta noslēgumā tika laisti gaisa baloni un ziepju burbuļi, kas sagādāja bērniem lielu prieku.

Pēc koncerta bērni bija laipni sagaidīti un aicināti uz svētku pusdienām. Pasākuma noslēgumā visi bija ļoti gandarīti. Noguruši, taču ļoti laimīgi audzēkņi bija atbraukuši atpakaļ uz skolu. Paldies visiem, kas organizēja un piedalījās šajā brīnišķīgajā pasākumā!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *