Medumu speciālās pamatskolas skolēni aktīvi iepazīst veselīga dzīvesveida pamatus

Medumu speciālās pamatskolas skolēni, skolotāji un vecāki ir aktīvi veselīga dzīvesveida piekritēji un atbalstītāji. Mūsu skolā regulāri notiek dažādi pasākumi, nodarbības un klases stundas, kas veltītas šai svarīgajai tēmai.

Katra jauna diena skolēniem sākas ar rīta vingrošanu, kuru vada skolas līdzpārvaldes sporta centra dalībnieki. Sporta stundās bērni gatavojās skolas rudens krosam, kuru organizēja sporta skolotāji.

Šogad uzvarētājiem bija iespēja piedalīties Daugavpils novada domes organizētajā krosā, kurā viņi ir parādījuši sevi no labākās puses un ir saņēmuši pateicības rakstus un nelielas balvas no skolas administrācijas.

Lai radītu lielāku interesi par veselīgu dzīvesveidu, skolēniem tika piedāvāta iespēja piedalīties Medumu speciālās pamatskolas organizētajā rudens pārgājienā “Rudens dzeja”.

Katras audzināšanas grupas audzēkņi kopā ar saviem skolotājiem rīkoja nometni. Tad skolēni tika aicināti piedalīties dažādās aktivitātēs. Viņi savāca zarus ugunskuram, lasīja mežrozītes un zāles, aromātiskas tējas pagatavošanai, sagatavoja zīmējumus izstādei, piedalījās stafetēs, sacensībās, orientēšanā, rokdarbu veidošanā. Katrs skolēns varēja atrast nodarbošanās pēc savām spējām un interesēm.

Bet cik garšīgas ir pusdienas svaigā gaisā, kuras ir atvedušas skolas ēdnīcas darbinieces! Launagā visi ēda uz ugunskura ceptus cīsiņus un kartupeļus.

Noslēgumā tika laisti gaisa pūķi, un notika dalībnieku un uzvarētāju apbalvošana. Noguruši, bet ļoti gandarīti un iedvesmoti, Medumu speciālās pamatskolas audzēkņi varēja atgriezties uz skolu.

Skolnieks Ruslans Seļickis pēc pārgajiena dalījās ar saviem iespaidiem: “Katru gadu kaut kas jauns, bet vienmēr interesanti un lieliski!”

Lai mēs visi esam veseli un dzīvespriecīgi!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *