Meistarklase Birznieku pamatskolā

No 12. līdz 16. oktobrim Birznieku pamatskolā notika Karjeras nedēļa. Šogad karjeras nedēļas vadmotīvs bija “Atver profesijas durvis”.

Mūsu skola piedlījās dažādos pasākumos. Pasākumu cikls bija daudzveidīgs. Piemēram, 4. klases skolēni apmeklēja z/s “Sēlija” un izņemumu “Green Pik Lat”. Klases audzināšanas stundas katrā klasē tika veikta aptauja ‘Par ko es gribu kļut”.

Skolā tika organizēta tikšanās ar frizieri Danu Gutovsku. Jau 24 gadus viņa strādā par frizieri. Pašlaik strādā frizētavā “Feja”. Ar savu aizrautīgo stāstījumu viņa stāstīja skolēniem par savu darbu, par friziera pienākumiem, par matu hiģienu un kopšanu, par frizurām. Pēc tam bija meistarklase meitenēm dana veidoja frizūras.

Tikšanās bija ļoti lietderīgas un interesantas.

Liels paldies Danai Gutovskai!

Karjeras nedēļas laikā skolēniem bija iespēja padomāt par savu nākotni, vairāk uzzināt gan par sevi, gan par profesijām.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *