Meistarklase karvingā un saldumu gatavošanā Birznieku pamatskolā

16. aprīlī Birznieku pamatskolā notika interesanta tikšanās ar Daugavpils pilsētas pensionāru biedrības „Prieks” dalībniekiem.

Pie mums viesojās biedrības „Prieks” vadītāja A. Ovčarova, un kulinārijas padomes dalībnieces N. Kapkajeva, P. Kitta, N. Janpavlis.

Daugavpils novada Izglītības pārvaldes vadītāja I. Bulaša atklāja tikšanās un pastāstīja par Daugavpils pilsētas pensionāru biedrību „Prieks”, iepazīstināja ar viesiem.

Biedrības vadītāja A. Ovčarova stāstīja skolēniem par biedrību, par aktivitātēm. Viesi atbrauca ar saviem radošiem kulinārijas darbiem – cepumiem, pīrāgiem. P. Kitta un N. Janpavlis pastatīja skolēniem par saldumu gatavošanu, dalījās ar receptēm. Kā arī stāstīja par savu bērnību, dzīvi.

Biedrības „Prieks” kluba „Saimnieces” vadītāja N. Kapkajeva pavadīja meistarklasi karvingā, demonstrēja skolēniem ka ātri un ļoti interesanti var izveidot no dārzeņiem galda rotājumus.

Tikšanās noritēja sirsnīga atmosfērā. Bērniem pašiem bija iespēja pagaršot saldumus, ko gatavoja viesi. Skolēni un skolotāji pateicās par brīnišķīgo tikšanos un uzdāvināja viesiem suvenīrus, kā arī vienojās par turpmāku sadarbību.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *