Meiteņu diena Naujenes pamatskolā

8. marts diena, kad meitenes, mammas, vecmammas, skolotājas un visas zemeslodes sievietes ir pelnījušas ziedus un mīļus apskāvienus.

Šī diena Naujenes pamatskolā bija vēsturiska diena – pirmo reizi tikai skolas zēni bija īpaši gatavojušies svētkiem, lai pārsteigtu visas skolas meitenes. Zēniem tas bija īpašs saviļņojums, īpaša diena, jo vairs nevarēja slēpties aiz meiteņu mugurām, visu pirmo reizi bija jādara pašiem.

Koncertu ar svētku apsveikumu atklāja skolas direktors Pāvels Brovkins, kurš arī bija pasākuma režisors un ideju ģenerators. Pateicoties direktoram, zēni šajā dienā sadūšojās un noorganizēja svētkus skolas meitenēm.

Savus vēlējumus mums izteica 6. klases skolēns D.Rožaščonoks. Jāatzīmē, ka Dimam tā bija publiskā uzstāšanās, bet par godu svētkiem viņš saņēma drosmi un lasīja dzejoli par pavasari. Noskaņojuma uzlabošanai zēni šajā dienā uzlūdza Kraujas ciema slaveno iedzīvotāju, Naujenes pamatskolas nopelniem bagāto 6. klase burvju meistaru I.Markovu.

Klātesošos ar savu skanīgo akordeona spēli apbūra 7. klases skolnieks D.D. Kursišs, bet īsta meiteņu aizstāvja paņēmienus parādīja cīņas meistari – 6. klases bruņinieki M.Romanovs un V.Kuzmickis.

Par smaidu un labu noskaņojumu šajā dienā parūpējās estrādes pāris, KVN finālisti – 7. klases zēni J.Svoks un I.Rudins. Savukārt svētku koncertu turpināja ES pārstāvis, pasaules valodu zinātājs, īpaši angļu valodas, 6. klases skolnieks A.Pimenovs.

Visneparastākais un vissirsnīgākais apsveikums bija 6.-8. klašu zēnu kora “Tik vienreiz gulbis dzied” izpildītā itāļu romance. Pavasara vēsmu svētkos uzdāvināja 5. klases mākslinieks, Jurīšu ciema pamatiedzīvotājs A.Tarasovs. Visas dzejas emocijas Aleksandra balsī skanēja vienīgi meitenēm.

Pasākumā bija iekļauta deju studijas “Skolas brieži” jaunākās un veiksmīgākās dejas. Laikmetīgās dejas, šova dejas, klasiskās dejas lady style un karsējmeiteņu priekšnesumi – tas viss ir šīs grupas repertuārā. Dejotāji izpelnījās visskaļākās ovācijas.

Brīnišķīgo pasākumu vadīja visiem un slavenie pazīstamie konferansjē – 5. klases skolnieks M.Vaikuls un 6. klases skolnieks A.Lipiņš.

Koncerta izskaņā katrai meitenei tika uzdāvināta rozīte.

Pasākums bija izdevies! Pilns prieka un skaistu emociju. Paldis visiem tā dalībniekiem! Mūsu skolas lielie un mazie zēni ir paši labākie un uzmanīgākie, gribas pateikt viņiem par to sirsnīgu PALDIES!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *