Meža dienās rūpēsimies, lai koki, putni un cilvēki dzīvotu laimīgi

Silenes pamatskolā Meža un dārza dienu pasākumi  sākās 16.aprīlī. Veselu mēnesi notiks klases stundas, viktorīnas, zīmējumu izstādes, veltītas mežam un dabai. Notiks tikšanās ar Valsts meža dienesta mežzini A.Mickeviču, kurā stāstīs par mežsaimniecību un mežsarga profesiju.

16.aprīlī 6.-9.klases skolēni otru gadu pēc kārtas piedalījās koku stādīšanā Vecsalienas pagastā. Valsts mežā 1,5 ha zemes platībā tika iestādīti 1700 priežu stādi. Skolēnu darbu vadīja mežkopības vadītāja Dzintra Salmiņa un Sventes iecirkņa mežzinis Aivars Lipiņš. Tradicionāli bija arī kopīgs pēctalkas brīdis, kad skolēni saņēma dāvanas no VAS”Latvijas Valsts meži”, tika cienāti ar cīsiņiem un pīrādziņiem.

23.aprīlī notika skolas teritorijas sakopšanas talka, kurā aktīvi piedalījās ne tikai pamatskolas skolēni, bet arī pirmsskolas grupas audzēkņi.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *