Miķeļdiena Zemgales vidusskolā

Katru gadu Zemgales vidusskolā notiek pasākumi, kas veltīti Miķeļa dienai.

Šogad 5. klases zēni sagatavoja nelielus svētkus sākumskolas bērniem. Viņi pastāstīja par Miķeļdienas tradīcijām, deklamēja tautasdziesmas. Pēc tam katra klase izveidoja četru skolēnu komandu. Katras komandas nosaukums bija kāds dabas tēls – „Mārītes”, “Vārpas”, „Jumīši” un „Āboli”. Komandu dalībnieki ar aizrautību piedalījās dažādos konkursos. Bērni pēc smaržas un taustes atpazina dažādus dārzeņus un citas rudens veltes. Tika minētas mīklas par augļiem, dārzeņiem un par rudeni. 1.klase („Mārītes”) visus pārsteidza ar savām zināšanām. Viņi ieguva pirmo vietu. Malači! Visas komandas tika apbalvotas ar diplomiem un kancelejas precēm.

Pēc pasākuma visiem bija iespēja apskatīt radošo darbu izstādi „Rudi, rudi, rudentiņi..”. Katra klase bija izveidojusi dažādas kompozīcijas no dārzeņiem, augiem un augļiem. Skolas aktu zālē norisinājās Miķeļdienas tirdziņš, kur varēja iegādāties visādus gardumus. Paldies vecākiem par atbalstu! Gaidīsim Mārtiņus!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *