Miss un Misters Špoģi 2018

“Mis un Misters Špoģi 2018” notika Špoģu vidusskolas zālē, kura bija noformēta Avatara stihiju krāsu stilā. Katrs pāris izvēlējās vienu stihiju, un viņu uzdevums bija attēlot šo stihiju tērpos un numuros. Visus konkursantus vērtēja žūrija: Jānis Belkovskis, Antra Dombrovska, Santa Kļaviņa, Sandis Proms, Natālija Ančevska. Konkursantiem bija jāgatavojas sešiem pārbaudījumiem dažādās jomās: defilē, valsis, pāru vizītkarte, talantu šovs, improvizācijas konkurss “Esi kā zvaigzne” un atjautīgie jautājumi.

Dalībnieki pusotru mēnesi cītīgi gatavojās un apmeklēja mēģinājumus, lai beigās katrs un visi kopā radītu skaistu pasākumu. Pasākumu sagatavoja 11.a klase un vadīja Angelina Šnitko un Armands Šaršuns. Pasākumu atbalstīja sponsori z/s “Ainava” vadītājs Valērijs Ančevskis un ZKS “Veiskupišķi” vadītājs Sergejs Grigorjevs.

Kamēr žūrija izvērtēja dalībnieku sniegumu, skatītājus iepriecināja 11. a klases sagatavotie numuri un video par pasākuma tapšanas gaitu, bet skatītāji nobalsoja par skatītāju simpātiju Edmundu Lukaševiču un Santu Seili.

Konkursanti ieguva titulus, kurus žūrija piešķīra, vadoties no iegūtajiem punktiem. “Misters Elegance” titulu ieguva Sergejs Gridņovs, “Miss Elegance” Santa Šupiņa, “Misters Smaids” kļuva Oļegs Isajevs, “Miss Smaids” Jūlija Putāne, “Vice Misters” Māris Vavilovs, bet “Vice Miss” Ariana Gribuste. Godpilno titulu “Misters Špoģi 2018” izcīnīja Edmunds Lukaševičs un titulu “Miss Špoģi 2018” Santa Seile.

Šis pasākums ir skolas ilggadēja tradīcija, kas ļauj pārbaudīt un iegūt jaunas prasmes dejā, mākslā, mūzikā un spēju pārliecinoši uzstāties publikas priekšā.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *