Mums zinību ceļš zem kājām

Rudens saulstaros paslēpies vasaras mirdzums, un nemanot klāt pienākusi jaunā, lielā cēliena diena. Un katrs– gan Randenes pamatskolas skolēns, gan skolotājs šajā dienā bija ar īpaši mirdzošām acīm, katrs gaidot no šī posma sev aktuālo – gūt jaunas zināšanas, sasniegt nospraustos mērķus, sagaidīt zinātkārus un paklausīgus skolēnus.

Zinību dienas pasākumā, kas notika 1.septembrī, Randenes pamatskolā pulcējās ne tikai skolēni, viņu vecāki, bet bija ieradušies arī viesi. Šajā dienā visus klātesošos uzrunāja un sveica Daugavpils novada pašvaldības izpilddirektore Vanda Kezika, kā arī Kalkūnes pagasta pārvaldes vadītājs Osvalds Kursītis.

Visatbildīgākais pienākums, ieskandināt pirmo zvanu šajā 2015./2016.mācību gadā, tika uzticēts 9.klases skolniekam Konstantīnam Babahinam un sākumskolas skolniecei Valērijai Aņisimovai.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *