Mūžībā devusies mūsu mīļā kolēģe Jolanta Urbāne

Paliek balta ziedu taka,
Rudens zelts zem kājām bērts,
Un no dziļās laimes akas
Pasmelts tik, cik atvēlēts.
(M. Jansone)

Dziļās skumjās paziņojam, ka 9. septembrī mūžībā aizgājusi Daugavpils novada domes Izglītības pārvaldes metodiķe Jolanta Urbāne. Izsakām visdziļāko līdzjūtību Jolantas Urbānes tuviniekiem, draugiem un kolēģiem, no viņas uz mūžu atvadoties. Mūsu sirdīs viņu vienmēr atcerēsimies kā pozitīvu personību, kas citus spēja uzlādēt ar savu enerģiju, darba spējām, dzīvessparu un optimismu. Lepojamies, ka ir bijis gods pazīt un strādāt plecu pie pleca ar tik profesionālu, atsaucīgu un iedvesmojošu kolēģi.

Izglītības pārvaldes un Daugavpils novada domes kolektīvs

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *