Mūzikas skolotāju seminārs Skrudalienas pamatskolā

No vizbulītēm, pūpoliem un zālēm,
No bērzu pumpuriem šis laiks ir austs,
Ko Lieldienas ir atnesušas plaukstās,
Mūs aicinot gan priecāties, gan mīlēt,
Un pašiem mīlestību paust.

Aprīlī Lieldienu noskaņās tika sagaidīts un pavadīts Daugavpils novada mūzikas skolotāju seminārs Skrudalienas pamatskolā. Jautrā ritmā un jautrā solī Lieldienu zaķi un cāļi iepazīstināja skolotājus ar skolu. Koncertā tika izdziedātas Lieldienu dziesmas un spēlētas muzikālas rotaļas. Dialogā Lieldienu zaķi un vistas centās noskaidrot, kuri Lieldienās ir svarīgāki. Bet vienojās, ka katram ir savs darbs. Tāpēc arī skolotāji seminārā ķērās pie sava darba un radošajās darbnīcās taisīja marakasus. Daudzveidīgajā pašdarināto mūzikas instrumentu izstādē mūzikas skolotāja Larisa Sauleviča dalījās pieredzē, kā un kādus var pagatavot skanošos instrumentus. Skolotāji bija apmierināti par jauniegūto pieredzi un pašdarinātajiem marakasiem un nodziedāja, nospēlēja kopīgu dziesmu „Seši mazi bundzinieki”. Atpūtai skolotājus priecēja Larisas Saulevičas floristikas, dekupāžas darbu izstāde un skolas radošo darbnīcu darinājumi-rotas, dekupāžas, aušanas u.c. rokdarbu darbi. Paldies mūzikas skolotājai L.Saulevičai un pārējiem kolēģiem par paveikto darbu!
Skrudalienas pamatskolas direktore S.Belousova

Skrudalienas pamatskolā mūzikas skolotāju seminārā pašā sākumā direktore padalījās ar mums par skolas vēsturi un tās sasniegumiem. Pasākumā “Lieldienas” mūzikas skolotājas Larisas Sauļevičas skolēni sniedza mums savus priekšnesumus – dziedāja, dejoja… Logopēde Alīna Babule iepazīstināja ar logoritmikas metodēm.

Apbrīnoja izstāde “Pašdarinātie netradicionālie mūzikas instrumenti”, Larisa ir ļoti radoša un aizrautīga skolotāja. Viņas pavadībā mēs iejūtāmies kā mūzikas instrumentu darinātāji – mēs paši uztaisījām marakasus, rotājām un krāsojām Lieldienu olas. Mūsu pašdarinājumi palika mums par piemiņu šai burvīgai dienai, neskaitot pozītīvās emocijas un garastāvokli, kas mūs pavadīja visu šo semināra dienu. Skolā valda patīkama gaisotne, ko rada sirsnīgs un motivēts kolektīvs.

Paldies par pozitīvām emocijām, svētku noskaņojumu kā arī par lietderīgi pavadītu laiku.
Mūzikas skolotāju metodiskās apvienības vadītāja A. Peceviča

Foto galerja

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *