Naujenes pamatskolā notika bibliotekārā stunda “Džanni Rodāri pasaku pasaulē”

2. decembrī Naujenes pamatskolā sākumskolas skolēni piedalījās bibliotekāra stundā ”Džanni Rodari pasaku pasaulē”. Bibliotekāro stundu vadīja Naujenes tautas bibliotēkas Bērnu nodaļas bibliotekāre Skaidrīte Kardele. Viņa iepazīstināja skolēnus ar Džanni Rodari dzīves gājumu un daiļradi, kā arī bērni noskatījās baleta ”Sīpoliņš” fragmentu.

Bibliotekārās stundas noslēgumā bibliotekāre iepazīstināja bērnus ar līdzi atvestajām grāmatām. Lielākā daļa grāmatu ir no lasīšanas veicināšanas programmas ”Bērnu žūrija 2015”. Bibliotekāre aicināja skolēnus aktīvi iesaistīties šīs programmas gaitā un kļūt par aktīviem grāmatu lasīšanas ekspertiem.

Paldies par sadarbību Naujenes tautas bibliotēkas vadītājai D.Čiževskai un Bērnu nodaļas bibliotekārei S.Kardelei.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *