Naujenes pamatskola skolēni apmeklēja izstādi “Izglītības iespējas 2018”

23. martā Daugavpils novada kultūras centrā “Vārpa” norisinājās izstāde “Izglītības iespējas 2018”, kuru apmeklēja arī Naujenes pamatskolas 8. – 9. klases skolēni. Skolēniem tika piedāvāta iespēja gūt informāciju par mācību iespējām, sev piemērotākās izglītības un darba tirgū pieprasītas profesijas izvēli, iepazīties ar izglītības, prakses, tālmācības, darba iespējām, ko sniedz Latvija un Eiropa.

Interesenti varēja piedalīties radošajās darbnīcās, lekcijās, iegūt informāciju par mācību iespējām Latvijā un ārzemēs, bija interesanti dažādu profesiju meistarstiķi un paraugdemonstrējumi, konkursi un aizraujošas aktivitātes. Skolēniem bija iespēja aprunāties ar dažādu mācību iestāžu pārstāvjiem, uzdot interesējošus jautājumus par karjeras iespējām, kā arī varēja pildīt uzdevumus „Zināšanu maratonā”, kurā, izejot visus 13 stendus, varēja nopelnīt zīmodziņus, lai varētu piedalīties loterijā un vinnēt vērtīgas balvas. Turklāt, piedaloties darbnīcās, tika dota iespēja saprast, kura profesija mūsu skolēniem der vislabāk.

Piedalīšanās izstādē nākamajiem skolas absolventiem bija lieliska iespēja lietderīgu informāciju par turpmākajām studiju iespējām iegūt tepat Latgalē, ja nav bijusi iespēja apmeklēt izstādi “Skola” Ķīpsalā vai Atvērto durvju dienas pasākumus izglītības iestādēs.

Kā pārsteigums bija Saules skolas audzēkņu krāšņais modes skates demonstrējums.

Eiropas Sociālā fonda projekts Nr.8.3.5.0./16/I/001 “Karjeras atbalsts izglītojamiem vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs”


Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *