Naujenes pamatskola sporta stundās – uz slēpēm

Pēc lietainajiem Ziemassvētkiem beidzot sagaidījām ziemu, kuras sals kniebj degunā un iekrāso mūsu vaigus veselīgi sārtus. Taču ne tikai – sporta stundās atkal varam slēpot!

Pagājušajā gadā ziema ar sniegu nelutināja un slēpes iemēģināt gandrīz neizdevās. Vien reizes četras, piecas esam paslēpojuši. Šogad jau no 11. janvāra visu mūsu skolas klašu skolēni sporta stundās slēpo sporta skolotāja Jāņa Rutkovska izveidotajā trasē ap skolu. Sporta skolotājs mūs māca, kā pareizi nobraukt no kalna, dažādus soļus, ar un bez nūjām. Ar inventāru mūs nodrošina skola, katru gadu tiek atjaunotas gan slēpes, gan slēpošanas apavi. Mums nav jāuztraucas, ka jāvelk slēpes kājās uz saviem apaviem, jo skolā ir jauni slēpju zābaki.

Slēpošana patīk visiem, jo īpaši mazajiem – sākumskolas skolēniem. Viņi pat nav jāaicina doties ārā – paši steidzas pēc slēpēm. “Sporta stundas laukā ir daudz labākas nekā zālē. Man ļoti patīk slēpot, es labprāt slēpotu divas stundas,” stāsta 2. klases skolēns Žanis Kozirevs. Viņa klasesbiedrene Evelīna Ņukša piebilst, ka viņa jau protot slēpot ļoti labi un auksti arī nemaz neesot. Kā atzīst paši bērni, neskatoties uz kritieniem, slēpošana viņiem sagādā lielāko prieku.

Piekrītu skolotājam J.Rutkovskim, ka sportiskās aktivitātes svaigā gaisā ir labākais veselības garants!

Gribētos, lai arī šogad ziema vēl kādu laiciņu mums ļautu izbaudīt slēpošanas prieku!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *