Naujenes pamatskolā viesojās Ķiplociņš

Ar krāšņām dziesmām Naujenes pamatskolā 23. oktobrī ieradās Rikko lelles.  Jaunā sērija „Ķiplociņš lielveikalā” spēja saviļņot visus, kas ieradās vērot notikumu gaitu. Noskatoties gandrīz stundu ilgo smieklu mirkli, bija iespēja redzēt, kā mākslinieks Ē.Balodis attēlo visus 18 izrādes varoņus.

Gardās, pašpārliecinātās rozā konfektītes dejoja tik labi, ka aizrāva ar vislielāko interesi. Arī kociņkonfekte Čupa – Čups laidās trakulīgā dejā. Atskanēja daudz nezināmu un jautru dziesmu. Skolēni uzzināja kā cīnīties pret mikrobiem. Pārdevējs piedāvāja visu ko, taču – kuri ir īstie draugi – Ķiplociņam palīdzēja saprast paši skatītāji. Pat tad, kad Ķiplokspiedis bija pavisam tuvu un, šķita, ka vairs nav cerību Ķiplociņam izglābties, nāca palīgā Mazais Dinozaurs, un aizveda Ķiplociņu sev līdzi uz džungļiem.

Skolēni aktīvi piedalījās izrādē – smējās, atbildēja uz jautājumiem, pārdzīvoja par varoņiem. Daudz izrādē bija humora un pamācību. Lelles gan mazajiem, gan lielajiem parādīja, kas ir īsta draudzība. Izrādes galvenā doma bija, lai draugs draugam palīdzētu.

Izrādē darbojās 18 roku lelles – Ķiploks-Ķiplociņš, Redīsiņš, Bietīte, Kāposts, Gudrais Ķirbis, meitene Cola, Čipsi, Dators, Pārdevējs, 3 Končiņas, Čupačups, 3 Mikrobi, Ķiplokspiedis, Mazais Dinozaurs.

Izrādē prasmīgi tika aplūkotas tēmas – Kāpēc jāmazgā rokas un jātīra zobi? Kāpēc nevajag pirkt visu, ko piedāvā pārdevējs? Kā atšķirt draugus?

Tagad ar nepacietību gaidām nākamo sēriju, kad Ķiplociņš būs džungļos.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *