Naujenes pamatskolas 1. – 4. klases skolēnu mācību stunda ar atraktīvajiem policistiem runci Rūdi un bebru Bruno

21. oktobrī Naujenes pamatskolā pie 1. – 4. klašu skolēniem viesojās Valsts policijas pārstāvji, kā arī atraktīvie policisti runcis Rūdis un bebrs Bruno (Valsts policijas inspektori). Policijas pārstāvji stāstīja par drošību uz ielas. Bērni uzzināja, kas ir gājēju palīgi, kā pareizi šķērsot ielu, kādas briesmas draud uz ielas, kas ir nepieciešams velosipēdistiem. Stundas nobeigumā notika konkurss: 4. klases skolēni minēja krustvārdu mīklu par policiju un tās darbu, 1. – 3. kl. skolēniem policijas pārstāvji uzdeva jautājumus.

Visi 1. – 4. kl. skolēni saņēma jaukas dāvanas – pildspalvas ar mūsu draugu attēliem, uzlīmes un atstarotājus. Protams, tas iejūsmināja skolēnus. Viņi steidzās piestiprināt atstarotājus pie sava apģērba un izmēģināja, cik glīti burti un cipari sanāk ar jaunajām pildspalvām.

Taču visi atcerēsimies, ka jauki ir ik mirkli justies drošībā, taču par savu drošību jāmācās rūpēties pašam!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *