Naujenes pamatskolas 4. klases skolēnu neparastais izlaidums

26. maijā Naujenes pamatskolā notika 4. klases izlaidums, nevis kā tas iepriekš bija skolā, bet gan tiešsaistē – ZOOM platformā. Sākumā ar klasi atcerējāmies šo četru sākumskolas gadu pašus interesantākos un atmiņā paliekošākos notikumus.

Tad pie mums ciemojās mūzikas skolotāja Inna KRALIKA. Viņa 4. klases skolēniem:
No pirmā zvana, pirmā sola,
No klases, kas jau gaida jūs,
Vēl pirmie draugi, pirmā skola
Uz visu mūžu prātā būs.

Tad kā pārsteigums mums visiem viņas izpildījumā skanēja dziesma „Gaismiņa”.

Savus sākumskolas draugus sveica arī 1., 2. un 3. klases skolēni. Katra klase bija pacentusies uzfilmēt interesantus un neaizmirstamus video ar apsveikumiem. Kopā visi ar pozitīvām emocijām un lielu interesi skatījāmies šos video. Paldies 1. klases audzinātājai Ingrīdai BLEIDELEI, 2. klases audzinātājai Valijai KAVINSKAI un 3. klases audzinātājai Alitai KOKINAI par skaistajiem, neaizmirstamiem.

Pārsteigumu saviem audzēkņiem sarūpēja arī skolotāja Aiva LINDE – pie bērniem tiešsaistē ciemojās topošais burvju mākslinieks Nauris PINNE. Vispirms viņš kopā ar maniem audzēkņiem iesildījās, bet tad rādīja dažādus trikus. Triki bija dažnedažādi – gan ar kārtīm, gan ar uguni, gan ar kastīti, ar baloniem un lakatiņiem. Mums visiem viņš uzdāvināja ziedu pušķi, kuram sākumā nokrita visi ziediņi, bet vēlāk šis puķu pušķis atkal uzziedēja! Tas bija vienreizēji un neaizmirstami! Paldies Naurim par brīnišķīgi pavadīto laiku!!!

Tā kā mēs ar bērniem nevaram tikties klātienē, skolotāja Aiva katram bērnam sagatavoja mapīti ar gada laikā iegūtajām pateicībām, diplomiem un skolas dāvaniņu – pasaku grāmatu, kā arī mazu dāvaniņu no pašas skolotājas. To skolotāja katram dāvināja tad, kad katrs atnāca uz skolu pēc liecības.

Skolotājas novēlējums 4. klases skolēniem:
Novērtē mazās lietas,
mīli no sirds,
esi patiess pret sevi un citiem,
nekad neapstājies,
dari un ej uz priekšu ar paceltu galvu,
Tev izdosies!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *