Naujenes pamatskolas 9. klases izlaidums

Vēl jau matos trīc bērnības puķe,
Vēl jau kājas jūt bērnības mālu.
Tāpēc bērnības rītausmās paskaties,
Pirms tu iesāc braucienu tālu.

Kad visapkārt dabā zied un smaržo, un klāt jau jūnijs, tad visā valstī ir izlaidumu laiks. Arī pie mums Naujenes pamatskolā 13. jūnijā notika 9. klases izlaidums. Klases audzinātāja Zinaīda Pauliņa pavadīja lielajā dzīvē savus 12 audzēkņus. Šogad pamatskolu absolvēja 12 skolēni, saņemot gan apliecības par pamatizglītības iegūšanu, gan apsveikumu no skolas direktora Pāvela Brovkina, kurš skolēniem uzsvēra izglītības nozīmi un vēlēja izdošanos tālākajā ceļā. Jau tradicionāli devītos nozīmīgajā dienā sveica Naujenes pagasta pārvaldes vadītāja Ināra Miglāne, sakot paldies skolēnu vecākiem, skolotājiem un pasniedzot piemiņas dāvanas.

Katrs skolas absolvents saņēma ne tikai atestātu, bet arī skolotāju dāvātos ziedus un novēlējumus tālākajam ceļam. Absolventi saņēma skolas Pateicības par labām sekmēm, aktīvu iesaistīšanos ārpusskolas pasākumos, piedalīšanos olimpiādēs un sporta sacensībās. Pateicības tika pasniegtas arī skolēnu vecākiem par iesaistīšanos skolas dzīvē un sadarbību.

Absolventus šajā skaistajā dienā sveica viņu klases audzinātāja Z.Pauliņa un pirmā skolotāja Aiva Linde.

9. klases skolēni savā atvadu sveicienā vērtēja deviņus pamatskolas gadus, pateicās skolai un skolotājiem par iegūtām zināšanām un prasmēm.

Sirsnīga pateicība izskanēja no vecākiem skolas direktoram un pedagogiem, audzinātājām Zinaīdai un Aivai.

Visus klātesošos izlaidumā priecēja skolas vokālā ansambļa „Spurgaliņas” muzikālie sveicieni.
Mēs, skolotāji, saviem absolventiem vēlam – lai nekad pie zemes jūs nepiespiestu pieradumi, dusmas vai citu spriedumi, lai jūs nekad nezaudētu prieku arvien no jauna iepazīt dzīves krāsainību! Veiksmīgu ceļu tālāk doties!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *