Naujenes pamatskolas 9. klases izlaušanās spēle

28. maijā Naujenes pamatskolā 8. klases skolēni kopā ar direktora vietnieci audzināšanas jomā Zinaīdu PAULIŅU organizēja izlaušanās spēli 9. klases skolēniem un viņu klases audzinātājai Ligitai KURSIŠAI. Izlaušanās spēle jeb kvests tika organizēts, lai devītie vēlreiz izietu savu skolas ceļu no 1. klases līdz pat skolas zālei, kurā tika rīkoti visi galvenie skolas laika pasākumi.

Izlaušanās spēle sākās ar to, ka devītie salika puzli – sava ceļojuma pa skolu maršrutu.

Pirmais pieturas punkts – 1. klases telpa, kur notika tikšanās ar pirmo klases audzinātāju Ingrīdu BLEIDELI. Skolēni atcerējās savus klasesbiedrus, mācības sākumskolā. Skolotāja vēlēja savai audzēkņiem sapņu piepildīšanos.

Tālāk kvests turpinājās vēstures kabinetā, kur skolēnus sagaidīja skolotāja Inga ČALENKO. Devītie atcerējās skolas vēsturi un savu ieguldījumu tajā. Angļu valodas kabinetā skolēni nokārtoja “valodas zināšanu eksāmenu”, kuru pieņēma 8. klases skolēni.

Valodu zināšanas bija izcilas, tāpēc devītajiem nebija problēmu atpazīt dažādu valstu valūtu, kura noderēs nākotnes ceļojumos, iepazīstot plašo pasauli. Šis pārbaudījums notika dabaszinību kabinetā.
Direktora kabinetā skolēni dalījās ar saviem nākotnes plāniem un lozēja, kas viņi varētu vēl būt. Vārdu sakot, astotie piedāvāja alternatīvas profesijas: veikala plauktu kartogrāfs, profesionāls rindā stāvētājs u.c. Savu vēlējumu skolēniem izteica skolas direktors Pāvels BROVKINS.

Skolas bibliotēkā devītie meklēja vēstījumu grāmatu plauktos, kuru bija jāatrod pēc viņu personīgajiem iniciāļiem. Šis vēstījums bija dažnedažādas klases fotogrāfijas. Un tas bija vēl viens iemesls atcerēties to, kas bija piedzīvots deviņos gados.

Izlaušanās spēle noslēdzās skolas zālē pie saldā galda. Šeit skolēni kopā ar skolas direktoru, klases audzinātāju Ligitu KURSIŠU un Ingrīdu BLEIDELI baudīja tēju, skatījās prezentāciju ar dažādu gadu fotogrāfijām, pārrunāja to, kas bija, un to, kas būs.

Mēs, Naujenes pamatskolas kolektīvs, vēlamies apsveikt 9.klasi ar pēdējo zvanu un novēlam atrast sevi šajā lielajā pasaulē, kļūt atbildīgiem par saviem vārdiem un rīcību, izvēlēties profesiju pēc savas izvēles un nekad neaizmirst par dzimtajām vietām ar visu sirdssiltumu!

Lai šī burvju zvaniņa zvanīšana dod Jums loloto vēlmju piepildījumu, klausieties to un savu sirdi, un tad aizveriet acis un izsakiet vēlmi! Lai viss izdodas!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *