Naujenes pamatskolas arodorganizācija iegūst titulu „Labākā arodorganizācija 2014”

14. novembrī, par godu Latvijas valsts proklamēšanas 96. gadadienai, Latvijas Brīvo arodbiedrību savienība Arodbiedrības namā (LBAS) īpašā pasākumā apbalvoja aktīvākos arodbiedrību jauniešus un arodorganizācijas. Balvu „Labākā arodorganizācija 2014” un LBAS Atzinības rakstu šogad saņēma 18 arodorganizācijas no visas Latvijas, tai skaitā arī Naujenes pamatskola (priekšsēdētāja Alitai Kokina). Kopumā šogad šī balva pasniegta 5 Latvijas Izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrības padomes izvirzītām arodorganizācijām, kas šā gada laikā īpaši veiksmīgi darbojušās darbinieku sociālo, ekonomisko, darba tiesību un drošības interešu aizstāvībā. LIZDA padomes vārdā apbalvotos sveica LIZDA priekšsēdētāja Ingrīda Mikiško un priekšsēdētājas vietnieks Jānis Krastiņš. Naujenes pamatskolas arodorganizāciju sveica arī Daugavpils un Ilūkstes novadu arodorganizācijas priekšsēdētāja Kristīnei Junkule un Naujenes pamatskolas arodorganizācijas pārstāve Zinaīda Pauliņa.

Labāko arodorganizāciju godināšanu atklāja LBAS priekšsēdētājs Pēteris Krīgers. Uzrunu šajā pasākumā teica Eiropas Ekonomikas un sociālo lietu komitejas (EESK) priekšsēdētājs Anrī Maloss, Latvijas Republikas labklājības ministrs Uldis Augulis un Latvijas Darba devēju konfederācijas prezidents Vitālijs Gavrilovs.

LBAS priekšsēdētājs Pēteris Krīgers savā runā atzīmēja: „Kā ik gadu pirms Latvijas dzimšanas dienas LBAS apbalvo savas aktīvākās organizācijas – tās, kas par saviem biedriem aizvadītā gada laikā rūpējušās visvairāk, kas noslēgušas koplīgumus un kas spējušas savā darbavietā visveiksmīgāk sarunāties ar darba devējiem, veidojot rezultatīvu sociālo dialogu. Arodbiedrību nākotne ir jaunieši, tādēļ šogad īpaši uzsvērsim viņu devumu arodbiedrību kustībai.”

Pasākumā noslēguma klātesošos ar savu muzikālo priekšnesumu iepriecināja latviešu koklētāja Laima Jansone, kura savā mūzikā apvieno tradicionālās kokles skaņas ar mūsdienīgām improvizācijām.

Naujenes pamatskolas arodorganizācija par sadarbību un atbalstu pateicas Daugavpils un Ilūkstes novadu arodorganizācijas priekšsēdētājai Kristīnei Junkulei.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *