Naujenes pamatskolas mazpulcēni ciemos pie patversmes ķepām

28. oktobrī Naujenes pamatskolas mazpulcēni kopā ar savu vadītāju Zinaīdu Pauliņu devās ciemos uz Demenes dzīvnieku patversmi „Otrās mājas”, lai palīdzētu tiem, kas paši par sevi nevar parūpēties – dzīvniekiem.

Dzīvnieku patversmes darbinieki iepazīstināja skolēnus ar suņu un kaķu turēšanas noteikumiem. Skolēni interesējās par dzīvnieku kopšanu, kā un kāpēc dzīvnieki nonāk patversmē. Taču mūsu mazpulcēni neatbrauca tukšām rokā, bet mazajiem ķepaiņiem atveda dāvanas – pašdarinātus guļammaisus un rotaļlietas. Šīs dāvanas nodarbību laikā uzšuva mājturības pulciņa meitenes un skolotāja Z.Pauliņa.

Suņiem bija sagādāti arī jautri rotaļu un pastaigu brīži. Dzīvnieki tika pie krietnas devas mīlestības un glāstiem! Arī bērniem tika „aizķerts” kāds sirds kaktiņš, lai vairotu līdzcietību un iejūtību! Ceram, ka bērni, kas nodarbojas ar labdarību, nekad nebūs tie, kuri var atstāt pie koka piesietu suni, var izmest kaķi, un pret dzīvniekiem neizturēsies kā pret lietām.
Lai labie darbi silda sirdis un ķepas!!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *