Naujenes pamatskolas sākumskolas skolēni būs stipri kā Herkuless

Uztura speciālisti atzīst, ka aptuveni pusei no uztura ir jāveido graudaugu produktiem.  Lai veicinātu skolēnu zināšanas par graudaugu lomu uzturā, tiek rīkots projekts „Putras programma” skolās. Tā ietvaros soli pa solim 1.-4. klases skolēniem ir iespēja uzzināt, kāpēc ir svarīgi ēst putras un kāpēc putras ēd sportisti, mūziķi, aktieri un citi. Putras programma Latvijas skolās notiek Starptautiskās Putras dienas ietvaros.

Arī Naujenes pamatskolas 1.-4. klases skolēniem notika aktivitātes šīs programmas ietvaros. 8. oktobrī notika Putras stunda „Kļūsti stiprs un drosmīgs kā Herkuless”. Bērni interesantā un viņiem saprotamā veidā uzzināja, kāpēc graudaugi ir viena no svarīgākajām produktu grupām uzturā. Graudaugu putras ir mūsdienīgs ēdiens. Skolēni iepazinās ar Putras stundas prezentācijas materiāliem, uzzināja, kā graudaugi palīdz visiem izaugt lieliem, gudriem un stipriem. Bērni iemācījās, kā graudaugu produkti var uzlabot veselību, sasniegumus mācībās un sportā, vingroja, iepazinās ar citu skolu pieredzi.

Putras stundā skolēni paši varēja pārliecināties, vai prot atšķirt graudaugu produktus, kā arī apsolīja regulāri ēst putru, lai augtu veseli, stipri un gudri!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *