Naujenes pamatskolas sākumskolas skolēni piedalījās konkursā „Uzzīmē savu mīļāko spēli”

Kā katru gadu, arī šajā pavasarī neatkarīgo aptieku apvienība MANA APTIEKA organizēja bērnu zīmēšanas konkursu. Šogad konkursa tēma bija „Uzzīmē savu mīļāko spēli”. Jaunie mākslinieki savus darbus varēja iesniegt līdz 31. martam. Konkursā piedalījās arī Naujenes pamatskolas 1.-3. kl. sākumskolas skolēni.

Aptieku apmeklētājiem bija iespēja iepazīties un nobalsot par bērnu zīmējumiem.

Patīkams pārsteigums bija mūsu skolas šī konkursa dalībniekiem, jo aptiekas darbiniece ieradās skolā, lai bērniem, skolas direktoram un skolotājiem pasniegtu diplomus par atbalstu un piedalīšanos zīmējumu konkursā.

Visi konkursa dalībnieki saņēma diplomu par radošo pieeju un radīto prieku, kā arī krāsojamās grāmatas. Īpaša veicinošā balva un diploms tika pasniegti 3.kl. skolniecei D.Grustānei.

Esam apņēmības pilni piedalīties arī citos radošajos konkursos!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *