Naujenes pamatskolas sākumskolas skolēnu ceļojums H. K. Andersena pasaku pasaulē

27. aprīlī Naujenes pamatskolas sākumskolas skolēni kopā ar savām skolotājām devās tiešsaistes ceļojumā H. K. Andersena pasaku pasaulē. Šī ceļojuma laikā bērni tikās ar Latgales Centrālās bibliotēkas filiāles Bērnu bibliotēkas “Zīlīte” bibliotekāri Lieni DZALBI. Viņa novadīja skolēniem literāri tematisko pasākumu “H.K. Andersens – pasaku meistars”.

Pasākuma laikā mūsu skolēni iepazinās ar pasaku meistara neparasto dzīvesstāstu un daiļradi. Tiešsaistes ceļojuma laikā bērni iesaistījās sarunās ar bibliotekāri Lieni par pasaku varoņu piedzīvojumiem, atbildēja uz jautājumiem, kā arī dalījās savās pārdomās par H.K. Andersena pasakām, kuras ir paši lasījuši.

Paldies Latgales Centrālās bibliotēkas filiāles Bērnu bibliotēkas “Zīlīte” bibliotekārei Lienei DZALBEI par interesanto pasākumu!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *