Naujenes pamatskolas skolēni iepazinās ar animatora profesiju

9. maijā ESF projekta Nr.8.3.5.0/16/I/001 „Karjeras atbalsts izglītojamiem vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs” ietvaros 1.- 3. klašu skolēniem tika organizēts karjeras attīstības atbalsta pasākums „Iepazīstam animatora profesiju”. Tā mērķis –iepazīstināt izglītojamos ar vienu no izklaides industrijas profesijām – animators.

Skolā viesojās bērnu kluba „ChuCha-ChaCha” animatores Tatjanai LAITĀNE un Janai KEZIKA, kuras pastāstīja par šo profesiju.

Skolēni iepazinās ar profesijas būtību, izzināja šīs profesijas darba specifiku, kā arī iespējām un mērķi – priecināt cilvēkus, nest pasaulē laimi un smaidus.

Audzēkņi piedalījās sarunā par animatora profesijā nepieciešamajām zināšanām, prasmēm un rakstura īpašībām, kā arī uzzināja vairāk par karjeras iespējām un darba tirgus aktualitātēm izklaides profesiju industrijā.

Skolēni piekrita, ka animatora darbs ir grūts, vienmēr jābūt aktīviem, labā noskaņojumā, jāstrādā tad, kad citi atpūšas. Bet ir arī šai profesijai plusi – var pārvērsties par jebkuru varoni: gan princesi, gan profesoru, gan mīļākās multfilmas personāžu utt.

Izglītojamiem tika sniegta iespēja vērot animatora profesiju darbībā, jo animatores iepriecināja mūsu skolēnus ar neparasto burbuļu šovu. Priekšnesuma noslēgumā katrs 1. – 3.kl. skolēns varēja tikt burbulī iekšā! Paldies par interesanto stundu!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *