Naujenes pamatskolas skolēni piedalās „Lattelecom Rīgas maratonā”

17. maijā Rīgā notika „Lattelecom Rīgas maratons”.  Baltijas valstīs nozīmīgākajam veselīga dzīvesveida pasākumam 2015. gads ir īpašs, jo „Lattelecom Rīgas maratons” iekļāvās Latvijas prezidentūras Eiropas Savienības Padomē oficiālajā kultūras programmā. Tas joprojām ir vienīgais Ziemeļeiropas maratons ar Starptautiskās vieglatlētikas federācijas (IAAF) „Bronzas” kvalitātes zīmi (IAAF Road Race Bronze Label), kā arī tika svinēta 25 gadu jubileja kopš pirmā maratona skrējiena Rīgā 1991. gadā.

Maratons pulcēja gan augstas klases profesionāļus, kas sacenšas maratona distancē, gan arī citus sportot gribētājus, kuriem bija iespēja skriet īsākās distancēs.

Zīmīgi, ka šajā maratonā šogad pirmo reizi piedalījās arī deviņi Naujenes pamatskolas skolēni: A. Lociks, G. Tukiša, J. Semjonovs, J. Ostpko, M. Rimicāne, S. Tukiša, V. Vabele, Ā. Vabele, Ņ. Atrahimovičs. Skolēnus atbalstīja un līdzi juta sporta skolotājs J. Rutkovskis. Viņi startēja 5 km distancē.

Šogad maratonā piedalījās 25 931 skrējēji no 69 valstīm, savukārt 5km distanci veica 13 387 skrējēji, tai skaitā arī mūsu skolas sportisti. 5 km distances trase bija: Starts (11. novembra krastmala) – Eksporta iela – Elizabetes iela – Brīvības iela – apgrieziens pie Stabu ielas – Brīvības iela – Kaļķu iela – Finišs (11. novembra krastmala).

Mūsu skolas skolēni saņēma „Lattelecom Rīgas maratona 2015” piemiņas medaļu. To saņem visi finišētāji, kas iekļaujas distancei noteiktajā laika limitā (5 km – 1 stunda 30 minūtes, 10 km – 2 stundas, pusmaratons – 3 stundas, maratons – 6 stundas).

Paldies skolas direktoram Pāvelam Brovkinam, kas atbalstīja skolēnu vēlmi piedalīties šajā interesantajā pasākumā.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *