Naujenes pamatskolas skolēnu atkalredzēšanās prieks

“Ar dāliju pušķiem un košajām lapām
Ik skolā nāk septembra rīts.”
/I.Driķe/

Kad dienas kļūst īsākas un naktis garākas, ābeles līkst no ražas smaguma, pīlādžogas tvīkst arvien košāk, dārzos stalti slienas gladiolas un visās varavīksnes krāsās zied dālijas, droša zīme – klāt Zinību diena. Atkal tiekamies Zinību dienā, kas, kā jau ierasts, mūs lutina ar brīnišķīgu laiku.

2021.gada 1.septembris. Tikai šoreiz viss ir citādāk. Citādāk, bet ne savādāk. Šo dienu visi – skolotāji, skolēni un vecāki – gaidījām ar īpašām izjūtām, jo beidzot tiekamies atkal kopā klātienē, un ceram, ka varēsim realizēt šī mācību gada iecerēto visi kopā.

Lai gan arī šis mācību gads iesācies ar dažādiem ierobežojumiem un nepieciešamo drošības prasību ievērošanu, tomēr neviltots bija bērnu, vecāku un skolotāju prieks par iespēju atgriezties skolas telpās. Caur zinības vārtiem kopā ar klases audzinātāju Aivu LINDI skolas gaitas uzsāka mūsu pirmklasnieki, kuriem šis septembris nes jaunas vēsmas, neziņu un reizē nepacietību uzzināt ko jaunu. Mazākos skolas skolēnus šajā dienā sveica skolas direktors Pāvels BROVKINS un klases audzinātāja A.Linde. Viņi pirmklasniekiem novēlēja labus draugus, labus skolotājus, gudras galvas un čaklas rokas. 1. klases skolēnus ar skanīgām dziesmām sveica vecāko klašu skolēni – 4.kl. skolniece Liāna RUŽA un 9.kl. skolnieces Inna IVANOVA un Oļesja FEDJAŠA.

Zinību dienā notika audzināšanas stundas, kad pēc ilgas prombūtnes skolēni satikās ar saviem audzinātājiem klātienē. Atkalredzēšanās prieks bija jūtams pat skolas sienās! Skola atkal elpo! Mēs esam viena kopiena – viena ģimene.

Vēl brīdis un drīz viss atgriezīsies ierastajās sliedēs – skola, mājasdarbi, grāmatas, tomēr apziņa, ka ir iesākts jauns etaps, dod cerību un cīņas sparu. Kāds būs šis mācību gads? Noteikti pilns izaicinājumu! Prasošs atbildību, patstāvību, nopietnu attieksmi! Un, protams, pilns prieka, ja vien skatīsimies uz dzīvi, uz apkārt notiekošo pozitīvi!

Atcerēsimies, ka jaunā mācību gada sākums ir brīnišķīgs atskaites punkts, lai uzsāktu ko jaunu, lai izvirzītu lielākus mērķus. Neatlieciet neko uz rītdienu, bet dariet jau šodien! Esiet aktīvi un atraktīvi, esiet radoši un varoši, esiet darbīgi un atbildīgi! Atcerieties, ka dzīve ir tieši tik interesanta, cik paši mēs to veidojam! Skola – tās ir zvana skaņas, jautri smiekli un čalas, vēlēšanās gūt gudrības un būt noderīgam, tāpēc, lai jauniem atklājumiem, panākumiem un jaunieguvumiem bagāts 2021./2022. mācību gads!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *