Naujenes pamatskolas skolēnu labie darbi

Labdarības organizācija Palīdzēsim.lv jau septīto gadu organizē akciju „Labo darbu nedēļa” – nedēļu, kad īpaši aktīvi jādara labie darbi gan pašiem, gan jāaicina tos darīt arī citus.

13. oktobrī mēs, Naujenes pamatskolas 6.-8. klases skolēni, mājturības skolotāja Z.Pauliņa un skolas strādnieks M.Pauliņš, devāmies uz Jezupovas Svētā Pētera un Pāvila Romas katoļu baznīcu, lai sakoptu tās apkārtni un teritoriju ap priestera māju.

Pie baznīcas mūs sagaidīja draudzes priekšsēdētāja S.Locika un ierādīja veicamos darbus – sagrābt lapas ap baznīcu un sakārtot teritoriju ap priestera veco māju un jaunceltni. Vairākas stundas cītīgi uzkopām visu baznīcas teritoriju. Grābām lapas un, salikuši lielā plēvē, nesām uz bedri, kur tās izbērām. Pēc tam sakopām priestera mājas pagalmu un apkārtni ap māju.

Lai arī mums tas bija darbs, mēs tomēr to izbaudījām un nogurums bija patīkams, jo zinām, ka tas, ko mēs darījām, bija nesavtīgs darbs, par to neko negaidām atpakaļ.

Pēc labi padarīta darba arī skolas direktora P.Brovkina atvestās pusdienas bija īpaši garšīgas.

Tā bija pozitīva diena. Visi bija labā garastāvoklī, darboties griboši un jautri. Veicot šo labo darbu, bija jūtamas tiešām jaukas emocijas, jo kādam tas, ko mēs darījām, sagādās lielu prieku. Ceram, ka draudzes cilvēki, dodoties uz dievkalpojumu, arī atzinīgi novērtēs mūsu labo darbu.

Tas bija lietderīgi un patīkami pavadīts laiks! Paši bijām gandarīti un priecīgi par padarīto!

Paldies Naujenes pagasta pārvaldei par transportu!

Labs darbiņš, kas padarīts!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *