Naujenes pamatskolas skolēnu panākumi plakātu konkursā “Drošības aleja”

Naujenes pamatskolas skolēni aktīvi piedalījās Valsts policijas Latgales reģiona pārvaldes rīkotajā plakātu konkursā “Drošības aleja”. Konkursa ietvaros jauniešiem bija jāveido plakātus, kuros atspoguļo aktualitātes saistībā ar kādu no četrām tēmām: satiksmes drošības veicināšana; atkarību izraisošo vielu pieprasījuma mazināšana; vardarbības mazināšana; interneta noziegumu risku samazināšana.

Konkursa rīkotāji pateicās visiem dalībniekiem par ieguldīto darbu. Ņemot vērā vispārizglītojošo skolu skolēnu aktivitāti (iesniegto darbu skaitu) un žūrijas sniegto vērtējumu šiem darbiem, mūsu skolas skolēni – konkursa dalībnieki vinnēja interaktīvo tāfeli “Spēle par satiksmes drošību”. Savukārt 9. klases skolniece Anastasijas SPARĀNES darbs tika atzīts par vienu no labākajiem un Valsts policijas prevencijas projekta “Drošības aleja” ietvaros izvietots 2.Oficieru ielas ēkas logā.

24. februārī Naujenes pamatskolā viesojās Valsts policijas Latgales reģiona pārvaldes darbinieki, lai pasniegtu balvu – interaktīvo tāfeli “Spēle par satiksmes drošību.

No sirds priecājamies par mūsu skolas radošajiem un atsaucīgajiem skolēniem! Paldies par atbalstu vizuālās mākslas skolotājai Sandrai KOKINAI! Lai veiksme un radošas idejas arī turpmāk!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *