Naujenes pamatskolas skolniece Erita LITVINSKA gūst panākumus Satversmes tiesas konkursā

15. janvārī noslēdzās Satversmes tiesas 2020. gada septembrī izsludinātā skolēnu zīmējumu un domrakstu konkursa darbu vērtēšana. Atbilstoši konkursa nolikumam Satversmes tiesa publicē 6. klašu skolēnu zīmējumu konkursa “Katrs bērns ir vienlīdzīgs savās tiesībās” uzvarētājus un atzinības rakstu saņēmējus.

Jau tradicionāli šajā konkursā savus audzēkņus rosina piedalīties arī mūsu skolas skolotāji. Zīmējumu konkursā 6. klasēm “Katrs bērns ir vienlīdzīgs savās tiesībās” piedalījās Erita LITVINSKA. Viņa saņems Publisko tiesību institūta vadītāja Arvīda Dravnieka specbalvu.

Konkursā tika pārstāvētas 67 skolas, aptverot visus Latvijas reģionus. 6. klašu skolēnu zīmējumu konkursā “Katrs bērns ir vienlīdzīgs savās tiesībās”, kurā piedalījās arī Erita, tika iesūtīti 239 zīmējumi. Prieks, ka tik lielā konkurencē izdevies gūt panākumu. Sveicam Eritu LITVINSKU un skolotāju Sandru KOKINU!

Šogad darbus vērtēja bijusī Satversmes tiesas priekšsēdētāja, Eiropas Savienības Tiesas tiesnese Ineta Ziemele, Publisko tiesību institūta vadītājs Arvīds Dravnieks, pārstāvji no Latvijas Mākslas akadēmijas, kā arī žurnālu “Jurista Vārds”, “Domuzīme” un “Ilustrētā Junioriem” radošās komandas.

Konkursa uzvarētāji, atzinības rakstu, kā arī specbalvu saņēmēji un viņu pedagogi tiks aicināti uz svinīgo konkursa apbalvošanas ceremoniju attālināti šā gada 15. februārī..

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *