Naujenes pamatskolas skolniece – viesnīcas „Park Hotel Latgola” zīmējumu konkursa uzvarētāja

Foto no www.hotellatgola.lv

2015. gadā viesnīca „Park Hotel Latgola” svin savu 10 gadu jubileju! Šim notikumam par godu tika izsludināts zīmējumu konkurss „Kas ir „Latgola”?, kurā varēja piedalīties Daugavpils pilsētas un novada izglītības iestāžu 5.- 9. klašu skolēni.

Konkursam savus zīmējumus iesniedza četri Naujenes pamatskolas skolēni: Sindija Vaikule (6.kl.), Daina Šteinberga (6.kl.), Vija Leitāne (7.kl.) un Artjoms Vansovičs (7.kl.).

15. maijā notika zīmējumu konkursa, kas tika veltīts viesnīcas „Park Hotel Latgola” 10 gadu jubilejai, laureātu apbalvošana.

Kopumā konkursā tika iesūtīti 33 darbi no Daugavpils pilsētas un novada skolēniem. Izvērtējot iesūtītos darbus, žūrija 1.vietu piešķīra Naujenes pamatskolas 7. klases skolniecei Vijai Leitānei, 3. vietu arī ieguva mūsu skolas skolniece Sindija Vaikule. Meitenes saņēma tirdzniecības parka „SOLO” dāvanu kartes. A.Vansovičs un D.Šteinberga par piedalīšanos šajā konkursā no viesnīcas „Park Hotel Latgola” saņēma Pateicības rakstus un piemiņas balvas.

Konkursam iesūtīto darbu vērtēšanā piedalījās viesnīcas „Park Hotel Latgola” darbinieki un viņu simpātiju balvu arī saņēma Naujenes pamatskolas skolniece V.Leitāne. Savukārt vizuālās mākslas skolotāja Sandra Kokina, kura palīdzēja četriem mūsu skolas skolēniem sagatavot darbus šim konkursam, saņēma Pateicības rakstu un viesnīcas „Park Hotel Latgola” dāvanu karti.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *