Naujenes PII topošo pirmklasnieku ekskursija uz Lāču pamatskolu

Topošiem pirmklasniekiem ir ļoti nepieciešami pasākumi, kas veicina interesi par skolas dzīvi.

27. februārī mēs – topošie Naujenes pirmskolas izglītības iestādes (NPII) „Rūķītis” skolnieki un vecāki, pēc saņemtā ielūguma, braucām uz Lāču pamatskolu. Pie skolas mūs sagaidīja direktors Andris Meškovskis, lai iepazīstinātu ar skolu un pavadītu mūs uz jauno sporta zāli. Plašājā, gaišajā sporta zālē notika Draudzības sporta svētki, kurā piedalījās Lāču pamatskolas 1. klases skolēni un NPII „Rūķītis” sešgadīgie audzekņi kopā ar vecākiem.

Lai gan dažiem bērniem sporta zāle bija par plašu, kāpnes par augstu, taču tas netraucēja jautri pavadīt laiku. Mūsu bērni un vecāki bija sajūsmā par redzēto un dzirdēto, par dažādiem pārsteiguma momentiem un našķiem. Visiem šī ekskursija palika atmiņā ar smaidīgām skolotājām, laipnu un viesmīlīgu direktoru. Ar jaunām zināšanām, spilgtiem iespaidiem atgriezamies savā bērnudārzā.

Paldies skolas direktoram A. Meškovskim un viņa kolektīvam par iespēju iepazīties ar skolu un interesanti pavadīt dienu!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *