Naujenes pirmsskolas izglītības bērnu ekskursija ugunsdzēsības depo

16. maijā Naujenes pirmsskolas izglītības bērni no vecākās un sagatavošanas grupas bija aizbraukuši interesantā un izglītojošā ekskursijā uz ugunsdzēsības depo. Tur mūs satika īstie ugunsdzēsēji un parādīja interesantas un noslēpumainas telpas. Vienā no telpām mēs sastapām īstās ugunsdzēsības mašīnas un uzzinājām, ka tās ir dažādas. Katrai mašīnai ir sava nozīme. Vēl mums parādīja laivu uz gaisa spilveniem, kura palīdz glābt cilvēkus ūdenī. Ugunsdzēsēji pastāstīja kā pareizi zvanīt un saukt palīgā, ja ir notikusi nelaime. Mēs uzzinājām, kā jāzvana uz numuru 112, jāpaskaidro kas notika, jānosauc savu vārdu, kur dzīvo un ko redzi apkārt.

Pateicāmies Valsts ugunsdzēsības un glabšanas dienestam par organizēto Atvērto durvju dienu.

Sagatavošanas un vēcākas grupas skolotāji: A. Bondare, T. Rušeniece, Ņ.Ļipina.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *