Neatkarības atjaunošanas svētku ieskandināšana Vaboles vidusskolā

30.04. Vaboles vidusskolas saime pulcējās uz Latvijas neatkarības svētku ieskandināšanu. Jau nedēļu pirms tam skolēni tika aicināti rakstīt un noformēt radošos darbus, kurus apkopojām radošo darbu almanahā “Mēs Latvijai”. Darbiņi izdevās patiešām skaisti un emocionāli, katrs skolēns tajos atspoguļoja savu attieksmi pret tēvzemi, savas svētku izjūtas un savu patriotisko noskaņojumu.

Pasākumā vēlreiz pakavējāmies pie Latvijai nozīmīgākajiem vēstures notikumiem un beidzot nonācām pie Neatkarības atjaunošanas. Mēģinājām izskaidrot notikumu gaitu tā, lai arī mazākie skolēni saprastu, ko latviešu tautai nozīmē šie svētki. Pasākumā svētku noskaņu papildināja arī folkloras kopas uzstāšanās, sākumskolas bērni tautasdziesmās stāstīja par tēvu zemes skaistumu un pasākumu noslēdza ansamblis ar emocionālo dziesmu “Palīdzi, Dievs”.

Pasākuma izskaņā skolēni tika aicināti piedalīties fotoizstādes “Karogs pie manas mājas” veidošanā, tādējādi mudinot pie mājām izkārt karogu.

Lai mums visiem svarīgs mūsu valsts liktenis!!!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *