Netradicionālās modes skate 2015

Mēs daudz runājam par modi, domājam par to, sekojam tai. Daži modi uzskata par mākslas formu. Piektdien, 23.oktobrī, Sventes vidusskolā notika Netradicionālās modes skate – 2015. Pasākumu vadīja skolotāja Aija Valeine. Visiem sanākušiem bija jāierodas dažādos tērpos no netradicionālā materiāla (papīra, plēves, salvetēm, kartona kastēm, tapetēm, plastmasas u.c.). Sākumā skolēni noskatījās prezentāciju par netradicionālo modi, minēja mīklas, salika sakāmvārdus un ticējumus par apģērbu. Tālāk sekoja pašgatavoto tērpu modes skate. Kā īstie modeļi, staigājot pa „mēli” ,bērni demonstrēja oriģinālus tērpus. Bija redzams, ka tērpu izgatavošanā bija ieguldīts milzīgs darbs. Turpinājumā bērni izspēlēja dažādas spēles. Pasākuma noslēgumā- diskotēka.

Izvērtēt tērpus palīdzēja bērnu vecāki. Žūrijai nebija viegli noteikt uzvarētājus, jo visi tērpi bija tik skaisti, atraktīvi, ar neordināru domu, brīnišķīgi un neparasti. Tomēr uzvarētājus bija jānosaka. Visi bērni tika apbalvoti ar diplomiem un saldām balvām.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *