Nīcgales pamatskolas skolēnu ekskursija uz Līgatni un Siguldu

Rudenīgajā 30. septembra dienā mēs Nīcgales pamatskolas skolēni devāmies ekskursijā uz Līgatni un Siguldu. Apmeklējām Līgatnes dabas parku, Siguldu, bobsleja trasi, Turaidas muzejrezervātu un Daudas ūdenskritumu.

Līgatnes dabas parkā mēs redzējam divus brūnos lāčus, ūpi, pūces, mežacūkas un vāveres. Dabas parkā mēs mēģinājām atrast lūsi, bet tādu tur neredzējām, laikam bija paslēpies.

Siguldā mēs spēlējām aizraujošu spēli un redzējām Turaidas pili. Spēlē mums bija dota karte un bija atzīmētas ar sarkaniem aplīšiem vietas, kuras mums ir jāapmeklē un jāatrod burti. No atrastajiem burtiem bija jāsaliek vārds. Tas bija „Turaida”. Spēle bija ļoti interesanta, tāpēc, ka mēs redzējam daudz interesantu vietu. Darbnīcā „Viktora vēstules” mēs apskatījām lietas, kas izgatavotas no pārstrādāta  papīra. Mums arī bija iespēja pašiem izgatavot grāmatzīmes no papīra un augiem.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *