Nīcgales pamatskolas skolniece Dina Soma TV spēlē “Gudrs, vēl gudrāks”

20. novembrī Dina kopā ar skolotāju Anitu Grudinsku un līdzjutējiem devās uz Rīgu, lai piedalītos spēles „Gudrs, vēl gudrāks” filmēšanā.

Domāju, ka Latvijā ir ļoti daudz skolēnu, kuri gribētu piedalīties erudīcijas konkursā . Par to liecina arī 140 pieteikumi, ko 8. klašu skolēni no visas Latvijas iesūtīja Latvijas Televīzijai.  Lai saņemtu uzaicinājumu piedalīties LTV raidījumā, bija jāiztur atlases konkurss. Dina Soma to paveica un tika uzaicināta piedalīties spēlē. Dalībniekiem bija jāsacenšas 4. kārtās, atbildot uz dažādiem jautājumiem.

Dina uzskata, ka šis šovs viņai ir devis lielisku pieredzi, sajūtas un jaunus draugus.

Spēles „Gudrs, vēl gudrāks” 8. klašu 1.kārtu ar Dinas piedalīšanos varēsiet vērot LTV1 kanālā 5. decembrī plkst.19.10.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *