No Rēzeknes ar labiem panākumiem!

22. februārī Rēzeknē pulcējās instrumentālās mūzikas un popgrupu konkursa “No baroka līdz rokam” Latgales reģionālā konkursa dalībnieki. Daugavpils novadu šajā konkursā pārstāvēja 5 kolektīvi. Lepojamies ar Daugavpils novada skolēniem un skolotājiem: par 1. pakāpes laureātiem kļuva Vaboles vidusskolas folkloras kopa “Kanči” (sk. E. Kursiša), Medumu pamatskolas instrumentālais ansamblis “Con Brio” (N. Ogurcova), Silenes pamatskolas popgrupa “Liesmiņa” ( sk. R. Almakajeva), Špoģu Mūzikas un mākslas skolas vokāli instrumentālais ansamblis „Bulta” (sk. V. Ļeonovičs), savukārt Naujenes pamatskolas popgrupa „Spurgaliņas” (sk. L. Koroļkova) ieguva 2. pakāpes diplomu .

Divi Daugavpils novada kolektīvi – Vaboles vidusskolas folkloras kopa „Kanči” un Špoģu Mūzikas un mākslas skolas vokāli instrumentālais ansamblis „Bulta” ir ieguvuši ceļazīmi finālkonkursam Rīgā 23. un 24. martā. Lepojamies un vēlam veiksmi!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *