Nodarbība “Mērķu sasniegšana” Kalupes pamatskolā

Vai sapnis un mērķis ir viens un tas pats? Kā pareizi izvirzīt un konkretizēt savu karjeras mērķi? Kas jāņem vērā, lai šo mērķi sasniegtu? Šos un citus jautājumus 7.-9. klašu skolēniem izskaidroja lektore Ruta Silapētere.

Nodarbība “Mērķu sasniegšana”notika 5.martā Kalupes pamatskolā projekta Nr.8.3.5.0/16/I/001 ”Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs” ietvaros. Nodarbības laikā lektore rosināja skolēnus aizdomāties par savu nākotni, par to, ka ikvienam ir jāizvirza mērķi – gan tuvākai, gan tālākai nākotnei. Skolēni izzināja, kādi ir veiksmīgas karjeras priekšnosacījumi un nepieciešamās īpašības, kuras jāattīsta sevī, lai veidotos veiksmīga karjera.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *