Nodarbības „Ko sagaida darba devējs?” Daugavpils novada skolās

No decembra līdz februārim  Daugavpils novada skolās 7.-12.klašu skolēni meklē atbildes uz jautājumu “Ko sagaida darba devējs?” Šajā grūtajā darbā viņiem palīdz izaugsmes trenere Ruta Silapētere. Pasākums tiek organizēts Eiropas Sociālā fonda projekta Nr.8.3.5.0./16/I/001 “Karjeras atbalsts izglītojamiem vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs” ietvaros.

Nodarbības laikā skolēni runā par vispiemērotākās profesijas izvēli, par to, kādas metodes var palīdzēt to veikt vieglāk. Diskusijas laikā skolēni papildina savas zināšanas par to, kādas kompetences sagaida darba devējs un kas visbiežāk ietekmē karjeras izvēli dzīvē. Skolēni ar praktisku metožu palīdzību veic karjeras izvēles ietekmes ceļa izpēti.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *