Nodarbību cikls „Es un pasaule – 4 dzīves scenāriji un kā tas ietekmē pašvērtējumu” Špoģu vidusskolā

Dzīves scenārija meklējumos

Eiropas Sociālā fonda projekta Nr.8.3.5.0./16/I/001 “Karjeras atbalsts izglītojamiem vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs” ietvaros 11.a un 10.a klases skolēni piedalījās nodarbību ciklā „Es un pasaule – 4 dzīves scenāriji un kā tas ietekmē pašvērtējumu”. Pasākumi notika attiecīgi 26. un 27.martā.

Šīs bija personīgās izaugsmes treneres Dainas Kriviņas vadītās nodarbības par personīgās identitātes apzināšanos, formulēšanu, kā arī par adekvāta pašvērtējuma veidošanās nepieciešamību pārdomātu karjeras lēmumu pieņemšanai un veiksmīgas karjeras veidošanai.

Nodarbības pagāja jaukā un sirsnīgā atmosfērā, jauniešiem darbojoties gan individuāli, gan grupās.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *