Nodarbību cikls “Mērķu sasniegšana”

Vaboles vidusskolā Eiropas Sociālā fonda projekta Nr.8.3.5.0./16/I/001 “Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs” ietvaros notika nodarbību cikls 10.-12. klašu jauniešiem “Mērķu sasniegšana”. Izaugsmes trenera vadītas nodarbības ļauj skolēniem uzzināt, kā sasniegt personīgos un karjeras mērķus gan no teorētiska viedokļa, gan sniedz ieskatu praktiski veicamās darbībās. Skolēni aktīvi iesaistījās lektores Rutas Silapēteres vadītajās nodarbībās un aktivitātēs. Daudz diskutēja un aizstāvēja savu viedokli, izvirzot dažādus kritērijus mērķa sasniegšanai.

Jaunieši sasaistīja personīgo un karjeras mērķi ar izglītības iegūšanu un karjeras ceļa izvēli. Praktiski veica sava mērķa izstrādi pamatelementos un plānotajās darbībās. Tas bija veiksmīgs sadarbības treniņš atbildības stiprināšanai.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *