Norisinās skolēnu radošo darbu konkurss “Lāčplēsis 21. gadsimtā”

Novembrī, Latvijas svētku mēnesī, Augšdaugavas novadā norit skolēnu radošo darbu konkurss “Lāčplēsis 21. gadsimtā”. Konkursa mērķis ir veicināt bērnu un jauniešu radošo spēju attīstību, pilsonisko līdzdalību, patriotismu, kā arī stiprināt vēsturisko atmiņu Lāčplēša dienas notikumu izzināšanā.

Konkursa dalībnieki tika aicināti veidot mūsdienīgus darbus, izmantojot dažādus radošos izteiksmes līdzekļus, izsakot savas sajūtas, pārdomas, faktus par patriotismu vēsturē un mūsdienās, mudināti aizdomāties, kas katram no mums ir Lāčplēsis 21. gadsimtā.

No Augšdaugavas novada četrpadsmit izglītības iestādēm konkursam tika iesniegti 77 darbi dažādās izpildījuma tehnikās. Katrs darbs ir veikts rūpīgi un pārdomāti. Skolēni ir centušies parādīt savu skatījumu, vērtējumu par tematu “Lāčplēsis 21. gadsimtā”.

Konkursam iesniegtie darbi tiek izvērtēti un novembra beigās izglītības iestādēm tiks paziņoti rezultāti. Katrs iesniegtais darbs ir īpašs, veidots ar mīlestību un pauž autora skatījumu un stāstu. Visi dalībnieki saņems Pateicības un nelielas piemiņas balvas par dalību konkursā.

Paldies visiem dalībniekiem par piedalīšanos šajā konkursā un skolotājiem par sniegto atbalstu un padomu!

Ņemot vērā epidemioloģisko situāciju valstī, izstāde klātienē nebūs pieejama. Piedāvājam iepazīt radošo darbu konkursa “Lāčplēsis 21. gadsimtā” stāstus virtuāli un izvēlēties savu favorītu.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *